Zeytin Catering'e Hoş Geldiniz
  • +90 546 922 0128

    Hemen Arayın
  • Sanayi Mah. Davutpaşa Cad.

    No:24 Güngören / İstanbul

Hakkımızda

Zeytin Catering

Kalitenin Arkasındaki
Zeytin Catering

Şirket politikamız müşteri odaklı olup yemek hizmeti verdiğimiz kişilerin sadece karnını doyurmak için değil aynı zamanda dengeli ve sağlıklı beslenmesini sağlamak üzere oluşturulmuştur. Her geçen gün kendisini daha ileriye taşımak için gereken çalışmaları her zaman ön planda tutmuştur.

Ülkemizde henüz insanların tamamı tarafından anlaşılmayan catering sektörü hızla gelişmekte ve kendisini sürekli yenilemektedir. Bizler Zeytin Catering olarak gelişen sektörde kendimizi bu gelişmelerin dışında tutmadan değişen koşullara ve taleplere uygun olarak sürekli yenilenme ve daha iyiyi yapabilme çabalarımız devam etmektedir.

Şirket Politikamız

ZEYTİN CATERING müşterilerinin ve çalışan personelinin memnuniyetini arttırarak kalitemizin gelişimini, çevre ve İSG performansının daima iyileştirilmesi anlayışı doğrultusunda, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda, beslenme kurallarına azami özen göstererek, yasalara, uygulanabilir şartlara ve standartlara uygun olarak güvenilir yemek üretmeyi kendine amaç edinmiştir. Bir hizmet şirketi olan ZEYTİN CATERING; müşterilerinin ve aynı zamanda tedarikçi firmalarının güven ve memnuniyetlerini kazanarak sürekli yükseltmeği, hizmette devamlılık ve saygınlığı ana hedef olarak benimsemiştir.

İş sağlığı ve güvenliğine, çevreye, enerji kullanımı ve verimliliğine yasaların üstünde bir titizlikle özen göstermeyi; hizmet kalitemizin geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemeyi; yönetim sistemlerinin devamlılığını ve sürekli geliştirilmesini sağlamayı şirket politikası olarak görüyoruz.

İş kazası ve meslek hastalıklarının önlenmesi için güvenli çalışma koşulları oluşturmayı, tehlikeleri ortadan kaldırarak iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmayı ve bu amaca ulaşmak için çalışanlarımızla istişareler yaparak onların etkin katılımını sağlamayı temel misyonumuz sayıyoruz.

Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve içinde yaşadığımız sosyal çevrenin farkındalığını geliştirerek kirliliği azaltacağımıza; daha verimli kaynaklarla hep birlikte yaşanılabilir bir dünyayı oluşturacağımıza ve hizmet kalitemizi yükselteceğimize inanıyoruz. İş / Hizmet sürekliliğine sistem yaklaşımı sağlayarak sürekliliğin aksamasına engel olmak için organizasyonumuzu yönetmekteyiz.

Mutlu insanların yaşadığı ortamlar için; doğal kaynakları israf etmeden, temiz ve sürdürülebilir çevreyi yasaların öngördüğü asgari şartların üstünde bir itina ile koruyan, faaliyetlerimizden kaynaklanan çevre kirliliğini azaltmak için çaba sarf eden, çalışanlarımızın katılımları doğrultusunda faaliyetlerimizi yöneterek, toplu yemek ve organizasyon sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

3956
Mutlu Müşteri
1260
Mutlu Öğrenci
87
Kurumsal Firma